Bakan Kasapoğlu Açıklamalarda Bulundu

Bakan Kasapoğlu Açıklamalarda Bulundu

Bakan Kasapoğlu Açıklamalarda Bulundu

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ritmik Cimnastik Dünya Challenge Kupası’nda 8 madalya kazanan milli cimnastikçileri tebrik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Mersin’de düzenlenen Ritmik Cimnastik Dünya Challenge Kupası’nda 8 madalya, 2 altın, 4 gümüş ve 2 bronz madalya kazanan milli cimnastikçileri tebrik etti.

“Ülkemizin Mersin’de ev sahipliği yaptığı Ritmik Jimnastik Dünya Challenge Kupası’nda paralel bar ekipmanlarında altın madalya kazanan Ferhat Arıcan’ı ve ring ekipmanlarında altın madalya kazanan Adem Asil’i tebrik ediyorum. 4 gümüş ve 2 “Kazananlarımızı da kutluyorum. Milli sporcularımızın madalya kazanmasında emeği geçenleri kutluyorum. Ritmik Jimnastik Dünya Müsabaka Kupası’nda İstiklal Marşımızın Yıldız Ay ve Hilal Bayraklarımızda dalgalandırılmasında emeği geçenlere ülkem ve şahsım adına teşekkür ederim. ” dedi.

Turnuva Mersin’de Düzenlendi Katılım Yüksek Oldu!

Türkiye Jimnastik Federasyonu’nun ev sahipliğinde Mersin’de düzenlenen Ritmik Cimnastik Dünya Challenge Kupası’na katılan Türkiye, 2 altın, 4 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplam 8 madalya kazandı.

Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun ev sahipliğinde Mersin’de düzenlenen Ritmik Cimnastik Dünya Challenge Kupası, Mersin’de gerçekleştirildi. 3 gün süren yarışmaya 25 ülkeden 98 sporcu katıldı. Finale Mersin Valisi Ali İhsan Pehlivan ve Türkiye Jimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen de katıldı.

Ferhan Arıcan 1. Paralel Bar, Adem Asil 2. Yatay Bar, Sevgi Seda Kayışoğlu Bayan Yer Makinası 3., Adem Asil Ring 1., İbrahim Çolak 3., Ferhat Arıcan Kulplu At 2., Bilge Bayan Fırlatma Masası Tarhan 2., Adem Asil 2. erkek zemin makinesinde. Türkiye Milli Takımı; İngiltere’de düzenlenen Dünya Şampiyonası öncesi prova yaptı ve 2 altın, 4 gümüş ve 2 bronz kazandı. Cloudbet giriş

Spor