Beşiktaş’tan Victor Guzman Hamlesi

Beşiktaş’tan Victor Guzman Hamlesi

Beşiktaş’tan Victor Guzman Hamlesi

Victor Guzman Beşiktaş’tan ayrıldı. Valerien Ismael ile Beşiktaş yönetimi arasında yapılan görüşmenin ardından defans oyuncusunun transferine karar verildi. Bu gelişmenin ardından Meksika’nın Club Tijuana formalarını giyen Victor Guzman, adaylıklarını belirleyen siyah beyazlılar arasında kendisine bir isim yaptı.

Yeni sezon öncesi savunmayı ilerletmek konusunda büyük sıkıntılar yaşayan Beşiktaş’ta defans arayışı yoğun bir şekilde devam ediyor. Wolverhampton’a karşı tartışmalı bir dostluk yenilgisi ve büyük savunma hatalarından sonra, koç Valérien Ismael kulübün yönetim kuruluna konuştu ve transfer talebini yineledi. Girişimlerine yön veren Beşiktaş, bu gelişmenin ardından şaşırtıcı bir şekilde Meksika’ya yöneldi. Yönetim kurulu, Tijuana kulübünde forma giyen Victor Guzman’ın transferi için görüşmelere başladı.

Yeni Gelişmeler Neler?

Haberlere göre, Siyahlar ve Beyazlar şu anda 20 yaşındaki defans oyuncusu ve kulübü Club Tijuana ile görüşmelerde bulunuyor. Geçen sezon Club Tijuana formasıyla 24 maça çıkan Guzman, 1889 dakika forma giydi. Bu sezon 2 maçta genç defans pozisyonunda gösterdiği performansla birçok Avrupa kulübünün dikkatini çeken bir isim. Bu nedenle Beşiktaş yönetimi Meksikalı yıldızı kadrosuna katmak için acele ediyor. Canlı maç izle ile tüm detayları izleyebilirsiniz.

İspanya’da yeni sezona hazırlıklarını sürdüren siyah beyazlılar, defansı güçlendirecek. Valérien Ismael, savunmadan yönetime acil bir geçişin sinyalini verdi. Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş yönetimi Meksika’ya yöneldi. Önlerinde defans oyuncusu Victor Guzman olan siyah beyaz takım savunmalarını güçlendirmek istiyor. Rıdvan Yılmaz’ın takımdan ayrılmasının ardından Beşiktaş defans alanına girmek için harekete geçti. Valerien Ismael hazırlık maçında alınan olumsuz sonucun ardından transferde düğmeye bastı.

Tüm Dikkatler Victor Guzman’a Çevrildi!

Beşiktaş dikkatlerini Meksika’nın Tijuana takımında oynayan Victor Guzman’a çeviriyor. Yönetimin, 20 yaşındaki defans oyuncusunun kulüp ve menajeri ile temasa geçtiği biliniyor. Yeni sezon öncesinde defansın rotasyonunda büyük sıkıntı yaşayan Beşiktaş, aktif olarak defans oyuncusu arıyor. İngiliz ekibi Wolverhampton’a karşı tartışmalı bir dostane yenilgi ve büyük savunma hatalarından sonra, teknik direktör Valerien Ismael yönetim kuruluna konuştu ve transfer talebini yineledi. Bu gelişmenin ardından çok genç bir defans oyuncusu çalışmalarına hız verdi ve şaşırtıcı bir şekilde Beşiktaş Meksika’ya döndü. Yönetim kurulu, Tijuana kulübünde forma giyen Victor Guzman’ın transferi için görüşmelere başladı.

Siyah Beyazlı takım şu anda 20 yaşındaki defans oyuncusu ve kulübü Club Tijuana ile görüşmelerde bulunuyor. Geçen sezon Club Tijuana formasıyla 24 maça çıkan Guzman, 1889 dakika forma giydi. Avrupalı ​​oyuncular tarafından aranan bir isimdir ve bu sezon sadece 2 maçta forma giyen olgunlaşmamış bir savunma ile birçok Avrupa kulübünün dikkatini çeken isimdir. Taraftarium24 kanalında verilen habere göre Beşiktaş yönetimi, Victor Guzman’ı hızlı bir şekilde kadrosuna katmaya çalışıyor.

Meksikalı yıldızın transferinden sonuç alamazlarsa hemen başka alternatiflere yönelecekler. Teknik adam Ismael, ligi yakalamak için defans oyuncusu transferini istiyor. Rıdvan Yılmaz’ı Rangers’a satan Beşiktaş, bölgeyi güçlendirdi. Alternatif çalışmaları devam ederken iki isim ortaya çıktı: Alanyaspor’dan Tayfur Bingöl ve Al Ahli’den Ezgjan Alioski. yönetim her iki oyuncu için de kulüpleriyle temasa geçti.

Spor