Büyü Yapmak İçin Gerekli Tarifle

Büyü Yapmak İçin Gerekli Tarifle

Büyü nasıl yapılır veya büyü yapmak için uygulanması gereken adımlar gibi pek çok detay, büyü yapımı konusunda merak edilmektedir. Büyü yapmanın oldukça köklü bir geçmişe sahip olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Birden fazla amaca yönelik büyü çeşidi olması ise bu yöntemin günümüzde de uygulanmaya devam ettiğini açıklamaktadır.

Tam anlamıyla büyü yapabilmek için öncelikle ne tür bir büyü yapmak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Zira büyülerin yapım aşamaları, tercih edilen büyü türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Evde yapılabilecek büyü seçenekleri olsa da bazı ak ve kara büyülerin mutlaka medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir.

Büyü yapma konusunda öğrenmek istediğiniz diğer tüm detaylara aşağıda yer alan alt başlıklar sayesinde ulaşabilirsiniz.

Büyü Çeşitleri

Büyü nasıl yapılır sorusunun araştırılması ile birlikte okuyucuların karşılaşabilecekleri bir diğer başlık büyü çeşitleri olacaktır. Daha önce de bahsedildiği gibi büyüler, birden fazla amaç için tercih edilebilmektedir. Bu nedenle büyülerin de birden fazla çeşitte olduğunu görmek mümkündür.

Günümüzde en çok tercih edilen belli başlı büyülerden bazıları aşağıda sırası ile listelenmiştir.

 • Papaz büyüsü
 • Aşık etme büyüsü
 • Bağlama büyüsü
 • Adet kanıyla büyü
 • Soğutma büyüsü
 • Ölüm büyüsü
 • Sabun büyüsü

Sıralanan bu büyü çeşitleri, tercih edilen seçeneklerden yalnızca birkaçıdır. Bunun dışında uygulanan daha pek çok büyü seçeneği bulunmaktadır. Bu noktada siz de kendi amacınıza uygun olan büyüyü tercih edebilir ve bir medyum sayesinde büyüyü uygulayabilirsiniz.

Büyü Kimler Tarafından Yapılmalıdır?

Söz konusu büyü yapma olduğunda büyü nasıl yapılır sorusu başta olmak üzere büyüler kimler tarafından yapılmalı sorusu da ilgi gören bir diğer detay olarak değerlendirilmektedir.

İnternet üzerinden araştırdığınızda hem evde yapılabilecek basit büyüleri hem de medyumlar tarafından yapılabilecek zor büyüleri görebilirsiniz. İstediğiniz sonucu elde edebilmek için zor büyü kullanmanız gerekiyorsa büyü adımlarını bir medyum uygulamalıdır.

Ancak basit bir amaç için büyü yapmak istiyorsanız internet üzerinden yapacağınız büyüyü araştırabilir ve uygun ortamı oluşturarak siz de kendi kendinize büyü yapabilirsiniz. Tabi etkili sonuç alma garantisi istiyorsanız alanında uzman olan kişilerden yardım almanız çok daha doğru olacaktır.

Büyü Hangi Durumlarda Tercih Edilir?

Büyülerin tercih edilmesi ve uygulanması için herhangi bir sebep dahi yeterli olabilmektedir. Günümüzde ise en çok ilişkilerin sonlandırılması veya iki kişinin bir ilişki yaşaması için büyü yapılmaktadır.

İlişki üzerinden yapılan büyülerin yanı sıra aşağıda sıralanan sebepler için de pek çok kişi büyü yaptırmayı tercih edebilmektedir.

 • Nazardan korunma büyüsü
 • Kötü yolda olan kişiyi geri getirme büyüsü
 • Oku veya iş hayatında başarılı olma büyüsü
 • Ölüm büyüsü

Sıralanan bu sebepler ve çok daha fazlası, günümüzde büyü yapmak için sunulan seçenekler olarak bilinmektedir. Siz de bir amaç için çabalıyorsanız bu amaç üzerinde büyü yapmayı veya yaptırmayı deneyebilirsiniz.

Yapılan Büyü Bozulur Mu?

Büyü nasıl yapılır sorusunun araştırılması ile birlikte çıkan sonuçlar arasında yapılan büyünün bozulması da göze çarpmaktadır. Bir kişi üzerinde büyü olduğunu fark ettiyse bu büyüyü bozdurmak için gerekli araştırmayı yapmaktadır.

Örneğin ak büyüler sınıfında yer alan bir büyünün yapılması halinde kara büyü seçeneklerinden biri ile büyü bozmak mümkündür. Yine aynı şekilde kara büyülerin bozulması için de ak büyüler tercih edilmektedir.

Büyü bozma seansı çok daha dikkat gerektiren ve zor olan bir süreç olması sebebiyle kişilerin kendilerinin büyü bozmamaları gerektiğini bilmeleri tavsiye edilmektedir. Büyü bozdurmak için mutlaka alanında uzman olan bir medyumdan yardım almalısınız.

Genel Kültür