Galatasaray Böyle Giderse Hep Fenerbahçeyi Konuşacak

Galatasaray Böyle Giderse Hep Fenerbahçeyi Konuşacak

Galatasaray Böyle Giderse Hep Fenerbahçeyi Konuşacak!

Ali Koç son günlerde Galatasaray’ın tutumlarına sitem etti. Çabalarımız sonuç verirse, hikayenin nasıl sonuçlandığını görmek istedik. Görünüşe göre Başakşehir’in Fenerbahçe ile daha fazla detayı olmayan bir maçta karşı karşıya geldiğini öğrendik. Neler olduğunu öğrenmek için 4 Kasım’da bir haber yazısı yazdık. Haberin çalışmalarımıza devam etmemize yardımcı olacağını umduk. Ve gerçekten de Fenerbahçe-Başakşehir maçının oynandığını öğrendik. Türk futbolu için adalet arayan projemizin yardımınıza ihtiyacı var. Bir Türk’ün bir tartışmaya karıştığı veya karıştığı her maç hakkında bilgi vermenizi istiyoruz.

Ayrıca, bir Türk’ün kazanan takımda olduğu veya bir rakibe yenildiği her maç hakkında veri sağlayın. Bu, size Türk futbolunda adaleti teşvik etme fırsatı verirken, doğru bir analiz yapmamıza yardımcı olabilir. Azimle çalışın ve en az 5 yıl, isterseniz 10 yıl devam edin. Her yönü inceledikten sonra konumumuzun avantajlarını ve dezavantajlarını keşfetmeyi umuyoruz. 4,5 yıldır Türk futbolunda adaleti savunuyoruz. Aynı inançta olan herkesi destekleyeceğiz.

Başkan Ali Koç’un açıklamalarının ardından Galatasaray’dan Erden Timur sert açıklamalarda bulundu. Erden Timur yaptığı açıklamalarda sert bir şekilde yanıt vererek bizim kimseyle bir sorunumuz yok, sorunu olanlar kendisini düşünsün. Erden Timur sezon sonu şampiyon olacaklarını vurgulayarak yakın bir zamanda takımın kendisini herkese karşı kanıtlayacağını dile getirdi. Ali Koç’un sözlerini ise umursamadıklarını söyledi. Onwin giriş

Spor