Galatasaray Neft Yeni Transferini Açıkladı

Galatasaray Neft Yeni Transferini Açıkladı

Galatasaray NEFT Yeni Transferini Açıkladı!

ING Basketbol Premier Ligi takımlarından Galatasaray Nef, Kanada doğumlu oyun kurucu Dylan Ennis’i kadrosuna kattı. Sarı-Kırmızılı Kulüp’ten yapılan açıklamada, geçen sezon İspanya’nın Gran Canaria takımında forma giyen 30 yaşındaki basketbolcu ile 1+1 yıllık anlaşmaya varıldığı belirtildi.

Galatasaray NEFT yeni transferi 2017’de NBA Yaz Ligi’nde oynama fırsatı yakalarken, NBA’e seçilmediği için kariyerine Sırbistan ve Adriyatik Ligi takımlarından MEGA Basket ile devam etti. 2017-2018 sezonunda Red Star’da forma giyen Ennis, önümüzdeki sezon İspanya’nın Zaragoza kentine transfer olmuştu. 2018-19 sezonunda başka bir İspanyol takımı MoraBanc Andorra’da forma giyen Ennis, 2019-2020 sezonunun başında Fransa’nın Monaco kadrosunda yer aldı. Bahis siteleri

Monaco’da kısa bir süre kaldıktan sonra Ennis, Kasım 2019’da Zaragoza’ya döndü. Dylan Ennis son kez Gran Canaria’da oynadı. Galatasaray NEFT Darüşafaka’nın altyapısında yetişen ve son olarak Aliağa Petkimspor’da forma giyen Sinan Sağlam ile 1+1 yıllık sözleşme imzalayarak yeni sezona tüm hızıyla hazırlanmaya devam ediyor.

“Yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden Galatasaray NEFT Darüşşafaka altyapısında yetişen ve son olarak Aliağa Petkimspor’da forma giyen Sinan Sağlam ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. Yeni transferimiz Sinan Sağlam’ı sarı-kırmızılı karşılıyor, formamızı giyiyor. Sağlıklı ve başarılı bir sezon diliyoruz.” Sinan Sağlam, 6 Mart 1998’de doğdu. Basketbola Darüşşafaka altyapısında başlayan oyuncu, Fordham Üniversitesi’nde NCAA Ligi’nde forma şansı buldu. 2018/19 sezonunda büyüdüğü kulüp Darüşşafaka ile ING Basketbol Premier Ligi’nde 4 maça çıktı.

Spor