Garmin’den golfçülere özel giyilebilir cihazlar

Garmin’den golfçülere özel giyilebilir cihazlar

Garmin, golfcülere yönelik geliştirdiği üç yeni giyilebilir cihazını gün ışığına çıkardı.  

Garmin’in yeni giyilebilir cihazları arasında Approach S42 akıllı saat, Approach S12 saat ve Approach G12 telemetre yer alıyor.

S42 hem golf hem de saha dışında kullanıma yönelik tasarlanmış bir model olarak öne çıkıyor. Atış mesafesini izlemeye olanak tanıyan saatte 1,2 inçlik dokunmatik ekran bulunuyor. Cihaz akıllı saat işlevselliğiyle akıllı bildirimler sağlayabiliyor. Kullanıcıların adımlarını da sayabilen cihazda uyku ve kalori takibi özellikleri de bulunuyor. Bildirimleri titreşimle sağlayabilen cihaz GPS modunda 15 saate kadar kullanım imkanı vadediyor. Cihaz akıllı saat modunda 10 güne varan bir kullanım imkanı sunuyor.

Approach S12, değiştirilebilir kayış seçeneğine ve 1,3 inçlik bir ekrana sahip. Güneş ışığı altında rahatlıkla okunabilen bu ekran yüksek bir çözünürlük sunuyor. Yuvarlak tasarımlı model Garmin Golf uygulamasıyla eşleştirilebiliyor. Saat GPS modunda 30 saate kadar kullanılıyor.

Garmin imzalı giyilebilir cihazların satış fiyatları ne kadar?

Approach G12 GPS telemetre, tek bir şarjla 30 saate kadar kullanılabiliyor. Cihazda, 1.3 inçlik yüksek çözünürlüklü bir ekran mevcut. Cihaz, bir cebe veya golf çantasına takılacak entegre bir klipsli kordon halkasına sahip. Cihazda akıllı saat özelliği bulunmuyor ve yalnızca golf sahasında kullanılmak üzere tasarlanmış durumda.

Garmin, Approach S42 GPS golf akıllı saat 299.99 dolardan, Approach S12 GPS golf saati 199,99 dolardan, Approach G12 GPS golf telemetre ise 149,99 dolardan satışa sunulmuş durumda.

Kaynak: ekyorum.com

Teknoloji