Gigi Hadid neden hiç estetik yaptırmadığını açıkladı

Gigi Hadid neden hiç estetik yaptırmadığını açıkladı

23 Nisan 1995 doğumlu Jelena Noura Hadid, bilinen adı ile Gigi Hadid: ”İnsanların yüzlerine kalıcı şeyler yapmak için çok hızlı olduklarını düşünüyorum” açıklamasında bulundu.

Instagram üzerinden yapılan bir canlı yayına katılan Gigi Hadid, yakın zamanda hamile olduğunu duyurmuştu.

Hadid canlı yayında güzellik rutini, estetik cerrahi söylentileri ve hamileliğinin başlangıcından bu yana yüzünün nasıl değiştiği hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

“İnsanlar yüzüme dolgu yaptırdığımı bu yüzden yüzümün yuvarlak olduğunu düşünüyor. Doğduğumdan beri yanaklarım oldu.”

Özellikle hamilelik döneminde yanaklarının daha şiştiğini söyleyen Hadid, ”Moda haftasında yanaklarım hamilelikten dolayı iyice şişmişti. İnsanlar dolgu yaptırdığımı düşündü ama dolgu yaptıracak yer yok. Yanaklarım zaten dolgun.”

Estetik hakkında görüşlerini ise ”İnsanların yüzlerine kalıcı şeyler yapmak için çok hızlı olduğunu düşünüyorum. Kendimi olduğum gibi seviyorum ama bu bazen özgüvensiz anlar yaşadığım anlamına gelmiyor. Biraz kontrol delisiyim bu beni korkutuyor” açıklamasında bulundu.

Favori makyaj uygulamalarından birinin kontür olduğunu söyleyen Hadid, ”Yuvarlak bir yüzüm var, bu yüzden kontür bana yardımcı oluyor. Merkezin sıcaklığını merkezileştiriyor, böylece yüzümün merkezi vurgulanıyor. Ayrıca yuvarlak bir yüzüm olduğu için çenemi bu yöntem ile vurgulayabiliyorum.”

Kaynak: seogenel.com

Moda ve Yaşam