İşte karşınızda Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Lite

İşte karşınızda Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Lite

Xiaomi Mi 11 Lite modeli aktif olarak yolda bulunuyor ve artık modelin tasarımı en net haliyle karşımızda yer alıyor. Çünkü resmi basın görseli geldi.

Xiaomi Mi 11 Lite modeli için 91Mobiles‘tan ilk resmi basın görseli geldi. Tasarımsal olarak sürpriz olmayacağı üzere Mi 11’in çizgisini koruyan telefon, kavisli değil düz tasarımı benimsiyor ve selfie kamerasını bir ekran deliğinde taşıyor. Genel olarak oldukça şık görünen Mi 11 Lite, teknik olarak 6,67 inç FHD+ 90 Hz 10 bit AMOLED ekran üzerine kuruluyor ve gücünü Snapdragon 732G işlemciden alıyor. Kutusundan Android 11 ile çıkacak Mi 11 Lite, 6 GB RAM +64 GB depolama, 6 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 128 GB depolama seçenekleriyle yolda bulunan cihazlar arasında yer alıyor.

Xiaomi Mi 11 Lite merak edilen bir telefon modeli

Telefonun arkasında yine kesin olarak 64 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı+ 5 megapiksel makro kameraları bir araya geliyor. Bu kamera sisteminin Hindistan ve Global olmak üzere ayrılacağı da aktarılıyor. Sağlam kaynaklara göre Hindistan sürümünde makro kamera yerine derinlik sensörü yer alıyor. Xiaomi’nin makro kamerayı sadece global Mi 11 Lite’a koyacağı aktarılıyor. 33W hızlı şarj destekli 4.250 mAh pil taşıyan Mi 11 Lite, üç farklı renkte geliyor ve Wi-Fi 5GHz ile Bluetooth 5.1 desteklerini de taşıyor.

Kaynak: kendisihaber.com

Teknoloji