Katlanabilir Xiaomi Mi Mix modeli için yeni görseller sızdırıldı

Katlanabilir Xiaomi Mi Mix modeli için yeni görseller sızdırıldı

Xiaomi’nin olası adıyla ilk katlanabilir telefon modeli Xiaomi Mi Mix 4 Pro Max için yeni görseller gündeme gelmiş durumda.

Xiaomi’nin 2021’deki ilk telefonu Xiaomi Mi Mix 4 Pro Max olacak iddiası geçtiğimiz hafta gündemde ses getirmişti. Bu ikinci kez duyduğumuz oldukça uzun isim, kesin olarak kullanılacak gibi görünüyor ve bu da halen garip görünüyor. Resmi kayıtlara göre çıkışı çok yakında olan telefon, bu sefer sayfada gördüğünüz fotoğraflar ile ses getirmiş durumda. Bu görsellerde modelin katlanabilir gövdesi açık şekilde görülüyor. Samsung Galaxy Z Fold gibi katlanma yapısı benimseyen Mi Mix 4 Pro Max, çok parlak bir arka kısma sahip ve burada yüksek ihtimalle üçlü kamera sistemi barındırıyor. Teknik olarak büyük boyutlu modelin içinde 8 inç, dışında ise 6,39 inç boyutunda bir ekran taşıması bekleniyor. İç ekranında 90 Hz ya da 120 Hz yenileme sunacak Mi Mix 4 Pro Max, gücünü hemen hemen kesin olarak Snapdragon 888 işlemciden alacak ve 12 GB RAM taşıyacak. Modelin rakiplerden ucuz ancak kesinlikle 1.000 dolar altında olması beklenmiyor.

Xiaomi Mi Mix 4 Pro Max katlanabilir telefon modeli ses getirecek

Bu arada daha önce de söylediğimiz gibi OPPO, Vivo ve Google imzalı katlanabilir telefonların 2021’in ikinci yarısında geleceği aktarılıyor. 2021’de özellikle Samsung başta olmak üzere büyük bir katlanabilir telefon patlaması olacak. Apple ise sürece son bilgilere göre en erken 2023 yılında girecek.

Kaynak: tekyorum.com

Teknoloji