Logitech G’den ilk resmi lisanslı League Of Legends serisi

Logitech G’den ilk resmi lisanslı League Of Legends serisi

Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının lider markalarından Logitech GLeague of Legends özelinde bir donanım serisi hazırladı.

Logitech G, League of Legends yaratıcısı Riot Games ile yaptığı işbirliği kapsamında K/DA adını verdiği yeni ürün koleksiyonunu oyunseverlerle buluşturdu. League of Legends şampiyonları Akali, Ahri, Evelynn, Seraphine ve Kai’Sa‘nın alternatif evren sürümlerini içeren sanal bir pop grubundan esinlendiği aktarılan koleksiyon, Logitech G’nin yüksek performanslı oyun ekipmanlarını içeriyor. K / DA koleksiyonu içinde yer alan ve oyunculara mükemmel bir oyun deneyimi yaşatacağı söylenen altı farklı oyuncu ekipmanı tam olarak şunlar:

-Logitech G733 K / DA LIGHTSPEED Kablosuz Kulaklık-Logitech G333 K / DA Kulaklık-Logitech G502 HERO K / DA Mouse-Logitech G305 K / DA LIGHTSPEED Kablosuz Mouse-Logitech G PRO K / DA Mekanik Klavye-Logitech G840 K / DA Mouse Pad

Logitech G ve League of Legends ortaklığı ses getirdi

Konu hakkında konuşan Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “League of Legends, günlük 8 milyon eşzamanlı oyuncusuyla oyun endüstrisinin gözde oyunlarından biri. Bu oyun özelinde Riot Games ile yaptığımız işbirliği kapsamında, performansla birlikte estetik beklentileri de göz önünde bulundurarak geliştirdiğimiz K/DA koleksiyonunu oyunseverlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Oyun sektörünün gelişmesinde oyuncu ekipmanlarının kalite ve performansının ne derece önemli olduğunun bilincindeyiz ve çalışmalarımızı da her zaman oyuncuları daha mutlu edecek teknolojileri ve tasarımları hayata geçirmek üzerine kurguluyoruz. Önümüzdeki dönemde de tüm dünyadaki değişimi, trendleri yakından takip ederek her seviyeden oyuncular için yenilikçi tasarımları hayata geçireceğiz.” dedi.

Kaynak: istemci.com

Teknoloji