Tjk Ödülleri Sahiplerini Sonunda Buldu

Tjk Ödülleri Sahiplerini Sonunda Buldu

TJK Ödülleri Sahiplerini Sonunda Buldu

Veliefendi Hipodromu Türk Salonu’nda düzenlenen törende konuşan TJK Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Adalı, “Gaziler adına düzenlediğimiz yarışlarda değerli çalışmalarıyla ödüle layık görülen basın mensuplarımıza ortak bir çaba gösterdik. 2019 yılında vefat eden Gazeteci Nimet Üyken anısına düzenlenen toplantı ilgileri üzerine çekti. Tüm çalışmalar titizlikle değerlendirildi. TJK olarak misyonumuz Türk. Kazanan gazetecileri tebrik ediyorum. İnşallah bu töreni daha uzun yıllar devam ettireceğiz” dedi.

Adalı’nın açılış konuşmasının ardından Türkiye Jokey Kulübü, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Spor Yazarları Derneği ve At Yarışı Yazarları Derneği temsilcilerinden oluşan seçici kurul, ödüle layık görülen isimlere ödüllerini takdim etti. Törende Adalı’ya Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Spor Yazarları Derneği ve At Yarışı Yazarları Derneği’ne katkılarından dolayı da ödül verildi.

Call Of Duty E-Spor Sezonu Başlıyor!

Yeni sezon, Call of Duty®: Black Ops Cold War’daki hızlı bir harita ve oyuncuların istihbarat royası ve çok oyunculu maçlar için savaşta ipuçları toplamasına olanak tanıyan yeni bir temalı etkinlik: Spy Hunt dahil olmak üzere oyuna bir dizi yeni içerik ekliyor. Oyuncular ayrıca, Kara Kuvvetleri Savaş Bileti aboneliği aracılığıyla küresel olarak sunulan bir dizi yeni içeriğin yanı sıra bir dizi heyecan verici gizli topluluk kutlaması da dahil olmak üzere yeni sezon için çok sayıda özel içeriğe erişebilecekler. Deneme bonusu

Spor